Volnočasový klub 2019/20

VOLNOČASOVÝ KLUB

telefon: 733 737 394

vychovatel: Bc. Kristýna Krausová

Ve školním roce 2019/2020 bude volnočasový klub otevřen pouze pro žáky třetích ročníků. Žáci čtvrtých a starších ročníků mají možnost navštěvovat školní knihovnu s dozorem od 12.00-15.00 hodin, kde čekají na kroužky, sourozence, rodiče apod.

 

Volnočasový klub funguje velmi podobně jako školní družina. Děti si po vyučování vyzvedává paní vychovatelka, jde s nimi na oběd a poté mají společnou činnost.

Od 13.00 do 14.00 je činnost relaxační, kdy si děti hrají a sportují.

Od 14.00 do 15.00 mají činnost řízenou a od 15.00 mají děti opět relaxační činnost.

Klub nefunguje na bázi čipových karet. Děti mají většinou samostatné odchody, které jsou po domluvě s paní vychovatelkou přes program Bakalář. Případné změny se řeší, stejně jako ve školní družině, přes program Bakalář. Ve volnočasovém klubu funguje i telefon, na který je v případě nutnosti, nečekaných změn apod., možné zavolat.  Na dítě můžete čekat na recepci či venku před budovou. Jedinou změnou jsou samostatné odchody, docházka, která nemusí být 3x týdně a náplň činnosti, kdy jedno téma se probírá celotýdenně (tzn. na každý týden jedno téma) na rozdíl od družiny, kde máme měsíční plán. Děti z klubu mohou navštěvovat rovněž ranní družinu, kroužky školní družiny a školní kroužky.