Lyžařský a snowboardový kurz

Vážení rodiče,
i přes veškerá opatření ohledně koronakrize máme i letos v plánu lyžařské kurzy. Dovoluji si Vám proto zaslat informace k termínu a způsobu letošního přihlašování. Pobyt a celý kurz bude realizován za zvýšených hygienických opatření. Pokud by se kurz z nějakého důvodu nemohl konat, dostane přihlášený účastník celou částku zpět.
Opět budou v lednu organizovány 3 kurzy po sobě a to v termínech:
1. termín  (8. 1. -15. 1) - kurz je určen pro nejstarší děti. Věkové rozpětí pro přihlašování je 8. a 9. ročník (vedoucí kurzu: Gabriela Střelcová) – kapacita 35 žáků.
2. termín - (15. 1. - 22. 1.) - kurz je určen pouze pro děti 6. a 7. ročníku (vedoucí kurzu: Eva Jelínková) – kapacita 32 žáků.
3. termín - (22. 1. - 29. 1. ) - kurz je určen pro nejmladší děti. Věkové rozpětí pro přihlašování 3. – 5. ročník (vedoucí kurzu: Kristýna Matějíčková) kapacita 32 žáků.
Místem konání bude již tradičně penzion U Königsmarků na Bubákově v Herlíkovicích.
Ve všech kurzech bude možné vyzkoušet snowboard, nicméně lyže jsou povinné pro všechny. Cena je v letošním roce 4500,- plus skipas 6 ze 7 pro lyžařské výcviky (cena bude upřesněna).
Přihlašování bude formou elektronických přihlášek na www.bakalari.zscakovice.cz spuštěných pod záložkou Ankety a to 11. 11. v 20:00.
Kapacita každého kurzu je uvedena za jednotlivými kurzy. Je celkem obvyklé, že po přihlášení se postupem času někteří přihlášení účasti na kurzu vzdají. Pokud se tedy nestihnete přihlásit v elektronickém přihlašování, napište závaznou zprávu jednotlivým vedoucím kurzů, že máte o účast ve vybraném termínu zájem a budete zařazeni mezi náhradníky. Podrobné informace ke kurzu zašlu posléze již přihlášeným účastníkům.  
Případné dotazy směřujte prosím vždy na vedoucí jednotlivých kurzů.

ZŠ DR. EDVARDA BENEŠE
Nám. Jiřího Berana 500
196 00  Praha 9, Čakovice
tel.: 283 932 375
mobil.: 603 881 009
zscakovice@zscakovice.cz

Blížící se události