Cirkus Happy kids

Cirkus Happy Kids

V týdnu 21.10. - 26.10. 2018 bude ve škole probíhat projekt Cirkus „Happy Kids“.  Přihlášené děti budou trénovat různá cirkusová vystoupení a v závěru projektu nám všem své dovednosti předvedou ve dvou velkých slavnostních představeních.

Na bezpečnost Vašich dětí bude dohlížet tým profesionálních artistů v dostatečném počtu. Žádné z nacvičovaných čísel není pro děti nebezpečné a vždy je trénováno za účasti a dohledu uvedených trenérů. Čísla jsou přizpůsobena věku a zručnosti dětí a upravena tak, aby v žádném případě nemohlo dojít k úrazu.

V neděli 21. října od 10 hodin staví stan na velkém parkovišti před školou.

V pátek 26. října od cca 19:15 hodin se stan bourá (po večerním představení)

V těchto termínech budou nutně potřeba silní a pracovití pomocníci a pomocnice na postavení a rozebrání stanu. Stavba stanu začíná v 10:00 a končí při Vaší hojné podpoře mezi 13:00 a 14:00.

Abychom měli představu, kolik nás bude, prosím, napište se do formuláře níže.

Odkaz na formulář: http://bit.ly/stavbastanu

Více o celém projektu naleznete zde: http://circushappykids.com/uvod.htm

Organizační informace:

– za celý týden tréninku zaplatí každé dítě 150 Kč. Prosíme, aby přihlášené děti donesly přihlášku a peníze svému třídnímu učiteli co nejdříve.

– začátek a konec vyučování bude probíhat beze změn, stejně i družina. V dopoledních hodinách bude probíhat nácvik vystoupení (2 hodiny). V době, kdy děti nebudou trénovat, budou se svými pedagogy a před a po nácviku probíhá vyučování dle rozvrhu.

– děti budou na začátku týdne rozděleny na 9 skupin. Každou povede jeden cirkusák, zároveň bude u tréninku přítomen jeden z pedagogů školy.

– děti budou potřebovat na tréninky patřičné pohodlné oblečení a obutí – většinou sportovní. I na vystoupení se děti budou ladit do společných kostýmů, proto poprosíme o součinnost. Bude se jednat pouze o barevnost trička, legín, apod. Nemusíte mít obavy z velkých nároků. Kostýmy děti dostanou zapůjčeny od Cirkusu.

Pro Vaše dítě začíná cirkusový projektový týden v pondělí 22.října a končí v pátek 26. října. Každý den Vaše dítě cvičí a trénuje pro cirkusové vystoupení. Důležité termíny pro Vaše děti jsou:

Čtvrtek 25. října 10:00 generální zkouška a v 17:00 premiéra. V pátek 26. října závěrečné představení v 17:00.

Vaše dítě se musí zúčastnit každého představení svoji skupiny a být ve škole nejpozději 60 minut před začátkem představení, aby si obléklo kostým a (v případě klauna) se nalíčilo. Pokud Vaše dítě nemůže přijít na představení, prosíme Vás, abyste školu včas informovali. Trenéři poté pro děti připraví vystoupení, které v případě jeho absence neomezí ostatní spolužáky a spolužačky.

Vstupné na představení (tedy to, co budete platit vy jako návštěvníci): dospělí 200Kč, děti (3-14let) 100Kč

Přihlážka ke stažení níže. Vyplněnou přohlášku odevzdávejte třídnímu učiteli/učitelce.