Kdo z nás bude kuchařem?

V deváté třídě se budeme muset rozhodnout, čím se staneme, jakou školu nebo učební obor budeme studovat. A i když jsme zatím ve třídě osmé, čas pádí a devítka se blíží. Určitě neuškodí, trochu se rozhlédnout a podívat se, co která škola nabízí za možnosti.

Dnes k nám zavítali se svou (velmi interaktivní) prezentací i učitelé a žáci SOA a SOU z Prahy - Čakovic. Dozvěděli jsme od nich jaké obory jejich škola nabízí, co je potřeba, abychom se k nim na školu mohli přihlásit, jaké jsou výhody studia a jaké je další uplatnění absolventů. Pak nám svou zručnost předvedli žáci studující obor kuchař - číšník. No a potom jsme si flambování a zdobení jednohubek mohli vyzkoušet i my. Podívejte se na fotky, jak nám to šlo. Kdo z nás bude kuchařem? :-)

Předmět: