2. září jsme zářili :-)

Milí rodičové,

dnešní druhé září jsme si báječně užili a hooodně rychle nám ty dvě hodiny utekly ... Už se těším na zítřek, děti jsou báječné :-)

... a trocha těch mých sdělení:

  • do 4. 9. máme zkrácenou výuku do 9:40 hod, příští týden 7. - 11. 9. 2015 do 10:45 hodin
  • škola je pro děti otevřena od 7:40 hodin (netýká se družiny) - zítra 3. 9. si děti samy :-) dojdou do šatny - budu tam přítomna a ráda pomohu s případnými nezdary u skříněk, poté děti odejdou samy nebo se mnou do třídy
  • v 9:40 hod předávám družinové děti Dominice (vychovatelce), nedružinové děti odvedu do šatny a doprovodím před školu (zamezíme tím velkému toku dospěláků po škole a bude tak zajištěna větší bezpečnost Vašich dětí !!!)
  • k úkolům - jeden máme označený v Živé abecedě (tu prosím obalit - i to je úkol), ostatní mají děti v hlavě :-) (vybavit si penál - pastelky, ořezávátko, fixy na tabulku, tužka č. 1 a 2, guma, nůžky)
  • do boční kapsy tašky vložit houbičku či hadřík na utírání tabulky, tuhé lepidlo - doporučuji značku Kores
  • vybavení kufříku - děti si jej mohou nosit až během příštího týdne: temperové barvy, vodové barvy, široký a tenký štětec kulatý i plochý, ubrus na zakrytí lavice (možno pevné desky), modelína, kelímek na vodu, paleta na tempery
  • vybavení na TV (do látkového sáčku - bude v šatní skříňce - opět stačí během příštího týdne !): kraťasy, triko s krátkým rukávem, ponožky, sportovní obuv venkovní (kdo chodí v teniskách do školy - netřeba pořizovat další !), sportovní obuv do tělocvičny - ponechám na Vás
  • do boční kapsy aktovky: houbička či hadřík na stírání tabulky
  • kdo ještě nemá, prosím přinést podsedák či polštářek
  • omlouvám se za opožděné dodání žákovských knížek - budou:-)

S přáním všeho dobrého

Lenka Hladíková

 

Třída: 

ZŠ DR. EDVARDA BENEŠE
Nám. Jiřího Berana 500
196 00  Praha 9, Čakovice
tel.: 283 932 375
mobil.: 603 881 009
zscakovice@zscakovice.cz

Blížící se události