Just Dance

Kapacita kroužku:

JUST DANCE kroužek

Lektor: Čečetková Soňa, Nováková Dagmar

Věkové omezení: žáci 2. , 3. , 4. ročníku, jelikož všechny děti z minulého roku se účastní, máme na tento kroužek plný stav. Děkujeme za pochopení.

Počet  volných míst: 0 – plný stav

Kdy: středa od 15.00-16.30

pátek od 14.30-15.30

Cena: 400 Kč/pololetí, platí se v hotovosti (děti donesou na první hodinu)

Kroužek JUST DANCE se zaměřuje na nácvik moderních tanců, scénických tanců, show dance a taneční gymnastiky a akrobacie. Věnujeme se i zlepšování taneční improvizace a hereckých dovedností dětí, které jsou potřeba k vyjádření emocí ve výrazových tancích.

Součástí našeho kroužku je také udržování týmového ducha ve skupině, prohlubování přátelských vztahů mezi jeho členy, vzájemná pomoc a respekt jeden k druhému.

Děti se také naučí disciplíně a odpovědnosti za sebe.

Důležité je také pro nás, aby se naše tanečnice naučily být na sebe hrdé, aby se nebály vystoupit před lidmi a nabyly zdravé sebevědomí, které je pro život velice důležité.

Jestli se dítě rozhodne navštěvovat tento kroužek, je potřeba se ho účastnit pravidelně z důvodu vystavění choreografie, v které má nezaměnitelné místo. Tenhle školní rok se náš kroužek účastní i tanečních soutěží a vystoupení se svojí show dance choreografií „Perla přátelství“.

Z důvodu účasti na soutěžích a vystoupeních se bude zvlášť kupovat kostým.

Registrační formulář

Registrace na kroužek v tuto chvíli není možná