Just Dance

JUST DANCE

Kroužek je určen dětem ze školní družiny od 2. Třídy ze všech budov školy.

Vedoucí kroužku: Soňa Čečetková

Kapacita: PLNĚ OBSAZENO

Kdy se koná?:  Každá STŘEDA (velká tělocvična na hlavní budově ZŠ) - 15:30-16:30

Každý PÁTEK (tělocvična na budově ZŠ Jizerská) – 14:30-15:30

Začátek kroužku: ve STŘEDU 20.9.2023

Kroužek je zpoplatněn 3 500 Kč/školní rok – poplatek zahrnuje nákup kostýmů, týmová trička, rekvizity, make up atd. Vše si děti nechávají.

Anotace: Kroužek JUST DANCE se zaměřuje na nácvik moderních tanců, scénických tanců,
show dance a taneční gymnastiky. Hlavním cílem našeho kroužku je vzbudit v dětech lásku k pohybu. Součástí našeho kroužku je udržování týmového ducha, prohlubování přátelských vztahů mezi jeho členy, vzájemná pomoc a respekt jeden k druhému.
Náš kroužek se účastní každoročne tanečních soutěží a vystoupení.

S sebou na kroužek děti potřebují: Černé sportovní oblečení (triko + legíny), sportovní/taneční obuv, pití, vlasy sepnuté (aby nepadaly do tváře).

Registrační formulář

Registrace na kroužek:

Registrace na kroužek v tuto chvíli není možná