Lyžařské kurzy - leden 2019

Vážení rodiče,
vzhledem k tomu, že ​v loňském roce jsme zaznamenali velký převis poptávky o lyžařský kurz a na naší tradiční chalupě se uvolnil ještě jeden termín v lednu, rozhodli jsme se uspořádat v tomto školním roce lyžařské kurzy ve třech termínech. Jednotlivé kurzy budou určeny pro různé věkové kategorie. 
Termín 1 - (​5. 1. - 12. - 1.) - kurz je určen pro 6. - 9. ročníky, možnost výuky na lyžích i snowboardu
Termín 2 - ​(12. -1. - 19. 1.) - kurz je určen pro 4. - 6. ročníky, výuka na lyžích
Termín 3 - (19. 1. - ​26. 1.) - kurz je určen pro 2. - 4. ročníky, výuka na lyžích
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Momentálně jsou všechny termíny obsazeny (17. 9. v 14.15). řešíme ještě nějaké potenciální přesuny a vytváříme databázi náhradníků. Informaci o tom, zda Vaše dítě bylo na kurz zařazeno, dostanete během dneška, až vyladím obsazení všech termínů.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V případě individuálních požadavků na termín s jinou věkovou kategorií např. pro sourozence, lze jednat ​o výjimce. 4. a 6. ročníky mají prozatím možnost volby ze dvou termínů, protože potřebujeme naplnit všechny tři termíny a nevíme, jaký bude z jednotlivých ročníků zájem. Každý kurz bude přizpůsoben fyzickým možnostem a dennímu režimu dané věkové kategorie. Na kurzy pojedou tři různé týmy instruktorů a zdravotníků. Vedoucím všech kurzů budu já. Aby nedošlo ke komplikacím, přihlašujte se prosím všichni prostřednictvím elektronické žákovské přímo mně. Přihlášku mně pošlete jako zprávu s následujícím textem:

Závazně přihlašuji svého syna/svou dceru jméno příjmení na lyžařský kurz v termínu číslo (zvolte)1,2, nebo 3​

Cena kurzu bude stejná jako v loňském roce, tedy 4000,- Kč plus cena za permanentku 6 ze 7 pro lyžařské kurzy (v loňském roce 1690,- Kč). Tuto aktualitu budu postupně upgradovat o tabulku s počtem obsazených a volných míst na jednotlivé termíny.
Ostatní informace o platbě, vybavení, pedagogickém obsazení atd. budu zasílat již konkrétně rodičům přihlášených dětí. Veškeré dotazy prosím směřujte přímo mně.

S přátelským pozdravem

Martin Střelec

 

17. 9./14:20
obsazeno
volno

termín 1
34
0

termín 2
34
0

termín 3
34
0