Lyžařské kurzy - aktuální informace

Lyžařský a snowboardový kurz

Doplatek: 2000,-  (třetí kurz 1700,-) na účet dle platebních podmínek zálohy, nebo hotově vedoucímu kurzu do 21. 12. 2018
Další výdaje:
permanentka dle aktuálního ceníku (6 ze 7 - 1700,-Kč) - bude vybíráno na místě
Pročtěte si prosím tyto základní organizační informace a stáhněte si prosím soubory:
Posudek o zdravotní způsobilosti účasti dítěte na lyžařském výcvikovém kurzu (nutno odevzdat spolu s kartičkou pojišťovny při odjezdu)
Písemná prohlášení zákonných zástupců o bezinfekčnosti, seřízení vázání a odpovědnosti za škody, chování a pojištění  (nesmí být starší než 1 den od data odjezdu!!!)

1.        Termíny odjezdů a návratů:
            kurz 1: sobota 5. 1. 2019, odjezd 10:30 (sraz v 10:00) od ZŠ.
                        Návrat: sobota 12. 1. v odpoledních hodinách opět ke škole (bude upřesněno).
            kurz 2: sobota 12. 1. 2019, odjezd ráno (bude upřesněno) od ZŠ.
                        Návrat: sobota 19. 1. v odpoledních hodinách opět ke škole (bude upřesněno).
            kurz 3: sobota 19. 1. 2019, odjezd ráno (bude upřesněno) od ZŠ.
                        Návrat: pátek 25. 1. v odpoledních hodinách opět ke škole (bude upřesněno).

2.         Adresa a název rekreačního objektu: Penzion Königsmarků, Hořejší Vrchlabí 87,
            www.queens.estranky.cz . Středisko bývá i přes nepříznivé klimatické podmínky v provozu.

3.         Pedagogické obsazení LVVZ:
            ​Kurz 1 - Hlavní vedoucí: Martin Střelec; Instruktoři: Miroslav Popr, Jitka Polanská, Matěj Blau, Gabriela Střelcová; zdravotník: Pavel Řepa
            Kurz 2 - Hlavní vedoucí: Martin Střelec; Instruktoři: Olga Nováková, Zdenka Grižáková, Lenka Šafaříková, Petra Tomšová; zdravotník: Magda Škorpilová
            Kurz 3 - Hlavní vedoucí: Martin Střelec; Instruktoři: Kristýna Matějíčková, Eva Jelínková, Klára Kostelecká, Monika Lekovská; zdravotník: Kateřina Bossanyi

4.         Stravování začíná obědem.

5.         Posudek o zdravotní způsobilosti účasti dítěte na lyžařském výcvikovém kurzu potvrzený
            lékařem přinesou žáci spolu s prohlášením zákonných zástupců (viz. bod 6) na místo srazu.
            Jedná se o aktuální vzor posudku dle znění poslední úpravy vyhláškou č. 422/2013 Sb.
            s účinností 1. 1. 2014. Pokud již máte posudek o zdravotní způsobilosti, který není starší
            jednoho roku (tábor škola v přírodě), můžete použít i tento. Bez doložení posudku nemůže žák odcestovat!!!.

6.         Písemná prohlášení zákonných zástupců o bezinfekčnosti, seřízení vázání a odpovědnosti za
             škody, chování a pojištění  spolu s  kartičkou zdravotní pojišťovny (stačí kopie) přinesou žáci v
             obálce a odevzdají na místě srazu. Případná další upozornění uveďte na druhou stranu
            potvrzení. Bez tohoto potvrzení nemůže žák odcestovat!!!.

7.         Kapesné: přiměřená částka na osobní útratu v bufetech, popř.  noční lyžování (150,-). Peníze
            na týdenní permanentku: 1700,- Kč.

8.         Osobní věci budou mít děti v batohu, případně ve větší cestovní tašce.
            Kufr pouze mimořádně. Boty, pokud budou zvlášť, budou uložené v  tašce, ne volně přivázané
            k batohu.

9.         Úrazové připojištění - zabezpečují rodiče. Škola je standardně pojištěna.

10.       Není vhodné stejné oblečení na cestu jako to, které budou děti používat při lyžování.   Nelze lyžovat v džínách, či jiných než                      speciálních lyžařských, nebo snowboardových  kalhotách.

11.       Lyže či snowboard budou uloženy v  obalu (vak na lyže či SNB)

12.       Seřízení vázání lyží -  potvrzení ze servisu, případně písemné prohlášení rodičů.

13.       Povinná lyžařská nebo snowboardová helma.

14.       Bylo by dobré, aby děti měly s sebou 2 páry rukavic, 2 čepice, ochranné brýle… (viz.
             seznam doporučených věcí).

15.        Za ztrátu osobních elektronických zařízení (mobil, MP3, playstation, NTB, foťák …),
             nebo jejich poškození vedoucí zájezdu neodpovídá.

16.       Vyúčtování bude na vyžádání předloženo po ukončení zájezdu všem rodičům vedoucím kurzu.

17.       Pro všechny účastníky je po celou dobu pobytu platný školní řád školy.

18.       Během celého pobytu je přísný zákaz konzumace alkoholu a kouření cigaret.
            Tento přestupek by měl za následek okamžitou přepravu žáka na náklady rodičů domů.

19.       Pokud žák nebude schopen absolvovat výcvik, je nutné informovat před  odjezdem vedoucího
             zájezdu na číslo 603804823.
Případné dotazy  na strelec.martin@post.cz.

Martin Střelec,   vedoucí kurzu ZŠ  Dr. Edvarda Beneše