Uskutečněné akce

Neděle, Duben 15, 2018

Jarní literární soutěže pro 2. stupeň

V jarním období proběhly jako každoročně dvě literární soutěže pro žáky 2. stupně. Podívejte se na výsledky:

Prezentace mé oblíbené knihy – 2. stupeň

Ve středu 21. 3. 2018 se sešli žáci čtenáři, aby změřili své síly v představování svých.....Více

Středa, Leden 24, 2018

První projektové setkání projektu programu Erasmus+ KA2 Active Minds Moving Hands

První projektové setkání projektu programu Erasmus+ KA2 Active Minds Moving Hands

Ve dnech 13. - 20.1. 2018 se ve španělském městě Aguilas konalo první projektové setkání partnerů zapojených do programu Erasmus+ KA2. Projekt s názvem Active Minds Moving Hands byl zahájen už v září .....Více

Středa, Září 13, 2017

eTwinning ve školním roce 2017/201

V loňském školním roce se nám v etwinningu docela dařilo. Dvě třídy dokonce zažádaly o certifikát Quality Label, uvidíme, jestli ho získají.

I letos se můžete těšit na účast v programu eTwinning. Zapojeny budou určitě třídy 8.B, 9.B a 9.A a další projekty jsou v jednání. Třídy, se.....Více

Pondělí, Květen 1, 2017

Recitační soutěž pro 2. stupeň

Recitační soutěž 2. stupeň

Dne 26. 4. 2017 proběhlo školní kolo recitační soutěže pro žáky 2. stupně. Zúčastnilo se celkem 21 žáků, nejlepších recitátorů z jednotlivých tříd. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – mladší (6. a 7. třídy) a starší (8. a 9. třídy),

Všem.....Více

Neděle, Březen 19, 2017

Čteme a prezentujeme

Prezentace mé oblíbené knihy – 2. stupeň

Ve středu 15. 3. 2017 se sešli žáci čtenáři, aby změřili své síly v představování svých oblíbených knížek. Prezentace byly připraveny různým způsobem – děti používaly velmi často i elektronické prezentace.

Všichni.....Více

Pátek, Březen 17, 2017

Soutěž v AJ

Soutěž v anglickém jazyce pro 3. – 5. třídy

V minulých dnech se konala soutěž v anglickém jazyce pro žáky 3 – 5. tříd. Žáci soutěžili v poslechových dovednostech, porozumění textu i v ústním projevu. Všichni předvedli velmi pěkné výkony.

Zde jsou výsledky soutěže.....Více

Čtvrtek, Prosinec 22, 2016

Soutěž v AJ

Soutěž v anglickém jazyce – školní kolo

V minulých dnech se konalo školní kolo soutěže v anglickém jazyce. Žáci ze 6. - 9. tříd v něm předvedli své schopnosti dorozumět se v anglickém jazyce.

Zde jsou výsledky soutěže:

Kategorie 6. a 7......Více

Středa, Prosinec 14, 2016

Píšeme s chutí

Podzim a začátek zimy je pro žáky druhého stupně časem, kdy se mohou věnovat i vlastní tvorbě v próze či poezii. Touto dobou totiž probíhá soutěž PÍŠEME S CHUTÍ. Letošní téma bylo: Proč bych chtěl/nechtěl být dospělý.

A výsledky? Celá řada velmi povedených prací, se kterými vás.....Více

Čtvrtek, Prosinec 8, 2016

Vánoční trh

Pondělí, Prosinec 5, 2016

Olympiáda v českém jazyce

Výsledky školního kola olympiády v českém jazyce

Začátkem prosince 2016 proběhlo školní kolo olympiády v českém jazyce. Zúčastnilo se jej 21 žáků osmých a devátých ročníků. Olympiáda měla dvě části – gramatickou a slohovou.

Dva první žáci – Michal Hampl z IX. A  a.....Více