Výtvarníček

Věkové omezení: pouze pro 1. třídy

Kdy: čtvrtek od 15.15 do 16.45

Kapacita: 10

Cena: 300 Kč/pololetí, platí se v hotovosti (děti donesou na první hodinu)

Kroužek plný zábavného tvoření, malování a kreslení. Výtvarníček je určený dětem, které mají šikovné ručičky, výtvarného ducha a odvahu experimentovat s různými materiály. Díky kombinaci rozličných materiálů se učí vytvářet zajímavé plošné i prostorové objekty.
V kroužku se děti seznámí s tradičními i netradičními výtvarnými technikami, jako je malba temperovými barvami, tvorba ze samotvrdnoucí hmoty, zažehlovací korálky, kašírování, výroba slizu atd. Také budeme pracovat s materiály, jako jsou papír, látky, přírodniny, korálky. Hotové výrobky si děti odnášejí domů. Děti se zdokonalí v práci s nůžkami, lepidlem a štětcem.

Inspiraci ke tvorbě budeme hledat především mezi dětmi, dále pak v ročních obdobích, svátcích, trendech a hitech dnešní doby. Výtvarnými aktivitami děti procvičují manuální zručnost, jemnou motoriku, zapojují fantazii, rozvíjí tvořivost a prostorovou představivost.

Našim cílem bude radost z vlastnoručně vyrobeného výrobku J.

Registrační formulář

Registrace na kroužek v tuto chvíli není možná