Lyžařský a snowboardový kurz

Vážení rodiče,
i přes veškerá opatření ohledně koronakrize máme i letos v plánu lyžařské kurzy. Dovoluji si Vám proto zaslat informace k termínu a způsobu letošního přihlašování. Pobyt a celý kurz bude realizován za zvýšených hygienických opatření. Pokud by se kurz z nějakého důvodu nemohl konat, dostane přihlášený účastník celou částku zpět.
Opět budou v lednu organizovány 3 kurzy po sobě a to v termínech:
1. termín  (2. 1. - 9. 1) - kurz je určen pro nejstarší děti. Věkové rozpětí pro přihlašování je 6, 8. a 9. třída (vedoucí kurzu: Gabriela Střelcová) – kapacita 35 žáků.
2. termín - (9. 1. - 16. 1.) - kurz je určen pouze pro děti 7. ročníku (vedoucí kurzu: Eva Jelínková)
3. termín - (16. 1. - 23. 1. ) - kurz je určen pro nejmladší děti. Věkové rozpětí pro přihlašování 3. – 5. třída (vedoucí kurzu: Kristýna Matějíčková).
Místem konání bude již tradičně penzion U Königsmarků na Bubákově v Herlíkovicích.
Ve všech kurzech bude možné vyzkoušet snowboard, nicméně lyže jsou povinné pro všechny. Cena je v letošním roce 4200,- plus skipas 6 ze 7 pro lyžařské výcviky (cena bude upřesněna).
Přihlašování bude formou elektronických přihlášek spuštěných v Bakalářích pod záložkou Ankety a to 11. 10. v 19:00.
Kapacita každého kurzu je uvedena za jednotlivými kurzy. Je celkem obvyklé, že po přihlášení se postupem času někteří přihlášení účasti na kurzu vzdají. Pokud se tedy nestihnete přihlásit v elektronickém přihlašování, napište závaznou zprávu jednotlivým vedoucím kurzů, že máte o účast ve vybraném termínu zájem a budete zařazeni mezi náhradníky. Podrobné informace ke kurzu zašlu posléze již přihlášeným účastníkům.
Případné dotazy směřujte prosím vždy na vedoucí jednotlivých kurzů.